Gdzie zamieszkać pod Warszawą?

Gdzie zamieszkać pod Warszawą

Inwestorzy poszukujący nowego lokum coraz chętniej decydują się na te zlokalizowane na obrzeżach stolicy. Powstaje tu wiele atrakcyjnych inwestycji mieszkaniowych kuszących nie tylko atrakcyjnymi cenami za metr, ale też podwyższonym standardem zamieszkania, rozbudowaną infrastrukturą, poczuciem swobody i bezpiecznymi, cichymi okolicami położonymi z dala od zatłoczonego centrum miasta. Gdzie obecnie warto zamieszkać pod Warszawą? Odpowiadamy.

Gdzie szukać nowego mieszkania pod Warszawą?

Ciekawe inwestycje mieszkaniowe znaleźć można w wielu podwarszawskich miejscowościach. Jedną z nich jest oddalony o 15 km od centrum stolicy Pruszków. Nowopowstające tu osiedla, takie jak Corner Park to odpowiedź na potrzeby i oczekiwania inwestorów poszukujących przede wszystkim wygody. Nieruchomości budowane w ramach inwestycji oferują swoim przyszłym mieszkańcom między innymi nowoczesne budownictwo, przestronne wnętrza o przemyślanym, funkcjonalnym układzie, a także możliwość skorzystania z licznych, dodatkowych udogodnień podnoszących komfort codziennego funkcjonowania. A co ma do zaoferowania sam Pruszków?

Pruszków to miejscowość zlokalizowana pośród zieleni, z dala od wielkomiejskiego hałasu i zgiełku. To doskonała propozycja zamieszkania dla tych osób, które cenią sobie prywatność i spokój, jednak nie chcą rezygnować z udogodnień większych aglomeracji. Miasto ma wiele do zaoferowania przyjezdnym. Na szczególną uwagę zasługują:


Potrzebujesz jeszcze więcej? Daj znać!

KONTAKT

Sprzedaż mieszkań zakończona

tel. 504 692 743

cornerpark.pl
info@cornerpark.pl

    Zadzwoń 504 692 743